Бізнес-ліга 2020

Дата: 30.01.2020 08:48

Фото без опису12 січня розпочався відкритий чемпіонат з футзалу міста Енергодар  «Бізнес ліга 2020», у поточному році заявлено 8 команд: Степний, Кураж, ФЕС-ЗАЕС, Дніпро, Темп-ЗАЕС, Агрополіс, Міська рада-Аякс та наша команда «Руслан» під керівництвом досвідченого граючого тренера Руслана Мірошника.

Склад команди: Шнуровий Дмитро, Баташов Микита, Прядко Олександр, Нестеров Євген,Мірошник Руслан, Трошкін Максим, Чаусов Едуард, Цебер Євген, Толмачов Руслан, Дойнов Роман, Васьковський Руслан, Кошан Василь, Плакса Вадим, Беспалько Михайло.

У першому турі «Руслан» зіграв з «Тепом». Основний час завершився з рахунком 1:1, а у серії післяматчевих пенальті Веселівські футзалісти отримали перемогу. Відповідно календаря змагань у другому турі «Руслан» виборов перемогу у місцевої команди «Міська рада-Аякс» з рахунком 2:1. Третій тур видався не таким вдалим на перемогу, результат матчу «Руслан» - «Кураж» 1:4.

01 лютого у четвертому матчі футболісти «Руслану» зустрінуться з Енергодарською командою «ФЕС-ЗАЕС».

Участь команди «Руслан» у Бізнес-лізі вже 5-ий рік поспіль відбувається завдяки фінансовій підтримці Васьковського Руслана Анатолійовича.

Бажаємо успіхів і нових перемог.

М.Козюра