Місячник безпеки життєдіяльнсті у КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Дата: 29.11.2021 14:18

Фото без опису«Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди!» Під таким гаслом пройшов протягом листопаду 2021 року Місячник безпеки життєдіяльності у  КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

З метою профілактики виникнення надзвичайних ситуацій, повторення правил поводження з вогнем, газовими та електроприладами класними керівниками проводились уроки, конкурси, вікторини,  тематичні виховні: «Вогонь – друг, вогонь – ворог», «Здоров’я – найцінніший дар», «Перша допомога при опіках», «Пожежа в ліфті», «Дії під час виникнення пожежі». Виготовлено пам`ятки: «Не забудьте вимкнути праску!», «Правила електробезпеки в повсякденному житті», «Пожежа у квартирі». Продемонстровано відеоінструктажі: «Попередження пожеж! Від пустощів та необережного поводження з вогнем», «Дії під час виникнення пожежі».

В рамках Місячника  безпеки життєдіяльності були проведені конкурси: дитячих малюнків та плакатів на тему: «ДСНС - очима дітей» та «Обери життя», літературних творів на тему «Кращий пожежний- це я обережний?», виробів з прикладного матеріалу. Діти показали свою майстерність, художньо-естетичний смак, креативний підхід. Смілива фантазія дітей радувала очі глядачів.  Роботи, що посіли І  та ІІ місця, вже  направлені для участі в ІІ етапі  конкурсу. Висловлюємо подяку учням, вчителям, батькам за активну діяльність під час проведення Місячника безпеки і сподіваємося на перемогу в наступних етапах  конкурсу Місячника  безпеки життєдіяльності.

Нехай нас усіх радує безпечне життя!

Ліоніла Струкова, заступник директора з навчально-виховної роботи