Конкурс «Космічні фантазії» у КЗ «Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»

Дата: 29.11.2021 14:21

Фото без описуПротягом листопаду  2021 року з метою формування стійкого інтересу дітей до творчої пошукової діяльності в питаннях дослідження Космосу,  вдосконалення знань учнівської молоді в галузях природничих, технічних та гуманітарних наук,

відтворення уявлення про Космос засобами мистецтва проводився І (обласний) етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії. На конкурс були подані  роботи за космічною тематикою, які є самостійним творчим доробком або результатом досліджень, спостережень і міркувань авторів у обраних номінаціях. Більше 20 школярів нашого НВК представили різноманітні роботи у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Література, журналістика». Світ  мирного Космосу юними творцями був представлений у вигляді яскравих далеких планет, дивовижних прибульців, літаючих неймовірних об’єктів, сучасних ракет.  Конкурсні роботи відображали як реальні картини космічного простору, авіаційної і ракетної техніки, так і уявлення дітей про них або про інопланетні системи, позаземні цивілізації. Журі відзначила актуальність і сучасність творчих надбань.  Космічні поробки, плакати,  літературні роботи, що вибороли ІІ та І місце, направлені на ІІ етап конкурсу «Космічні фантазії». Роботи, що вибороли ІІІ місця, стали окрасою шкільних творчих виставок. Всім учасникам висловлюємо подяку та  бажаємо  успіхів і перемог!

Ліоніла Струкова, заступник директора з навчально-виховної роботи