«Зроніть сльозу, бо ми  не мали сліз…»

«Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз…»

26 листопада 2020 року... З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнівської молоді  ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій  у  КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради» було проведено онлайн-інформаційно-просвітницькі заходи. Учні та вчителі вшановували великомучеників нашої тяжкої історії.

13:37 27.11.2020

Практичний посібник з проведення дистанційних засідань колегіальних органів місцевого самоврядування під час карантину, пов’язаного з коронавірусною хворобою (COVID-19).

Експерти Асоціації міст України підготували Практичний посібник з проведення дистанційних засідань колегіальних органів місцевого самовря­дування під час карантину, пов’язаного із коронавірусною хворобою (COVID-19).

11:03 27.11.2020

КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради - переможець в конкурсу

Комунальна установа «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради стала переможцем в Конкурсі мікро – грантів в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів...

16:21 26.11.2020

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИТИНИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ОДНОРАЗОВОЮ НАТУРАЛЬНОЮ ДОПОМОГОЮ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Відповідно до Постанови «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», урядом  затверджено порядок забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» за рахунок коштів державного бюджету.

14:56 26.11.2020

УРЯД ВІДНОВИВ ВИПЛАТУ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ДЛЯ ФОП

Урядом прийняте рішення відновити виплату допомоги на дітей фізичним особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, на період з 1 листопада по 31 грудня 2020 року.

10:55 26.11.2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДЕПУТАТІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Шановні мешканці Веселівської селищної територіальної громади! Доводимо до Вашого відома інформацію про депутатів Веселівської селищної ради VIII скликання, обраних на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року в єдиному багатомандатному виборчому окрузі

10:37 26.11.2020

МОЗ  інформує

МОЗ інформує

15 331 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 659 дітей та 606 медпрацівників.

09:59 26.11.2020

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Жінки по всьому світу стають жертвами зґвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, масштаби та істинна природа такого насильства нерідко приховані. Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка.

09:47 25.11.2020