ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ОТГ

Середа: 08.00 – 20.00

П’ятниця : 08.00 – 16.00

Субота, неділя- вихідні дні

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт:

Тел. (06136) 2-16-51;

e-mail :vesele_cnap@ukr.net

Офіційний сайт: https://veselivska-gromada.gov.ua/

Сторінка ЦНАП на сайті громади:  https://veselivska-gromada.gov.ua/cnap-10-48-26-06-07-2017/

Адміністративні послуги               Документи                           Контакти

Публічні реєстри України            Єдиний державний портал        Кабінет електронних сервісів

адміністративних послуг

Сервіс перевірки документів         Перевірка стану оформлення паспорта для виїзду за кордон

Портал електронних послуг Пенсійного Фонду     (перегляд даних про стаж , заробіток, подання  заяв, запитів , скарг)

Сервіс попереднього запису з питань реєстрації актів цивільного стану  запис на прийом  до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати  питання в онлайн режимі, подати заяви на  реєстрацію актів цивільного  стану).

Призначення допомоги при народженні дитини  (подання документів для призначення   допомоги при  народженні дитини)

Призначення житлової субсидії   ( подання документів на призначення субсидії в  електронному вигляді на  попередній розгляд (  потрібно підтвердження в паперовому вигляді))

РЕЄСТР ДОЗВОЛІВ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ОСІБ В РАЙОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО (отримання       дозволу для переміщення осіб через лінію  зіткнення у межах Донецької та Луганської  областей)

Регіональний сервісний центр МВС України в Запорізькій області  (отримання довідки про відсутність судимості, реєстрація,  перереєстрація  транспортних засобів, видача посвідчення водія на право керування  транспортними засобами)

Часті питання                         Роз'яснення та корисна інформація

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ:

1. Послуги РСЦ МВС в Запорізькій області

З  2 серпня 2018 року в  ЦНАП  Веселівської ОТГ  мобільним сервісним центром РСЦ МВС в Запорізькій області , згідно погодженого графіку і попередніх заявок , надаються наступні послуги:

1.    Реєстрація,  перереєстрація транспортних засобів та зняття їх з обліку;

2.    Заміна посвідчення водія;

3.    Прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей;

Громадян, які хочуть отримати вищеназвані послуги, просимо надати  заявки до ЦНАП Веселівської ОТГ:

• За адресою :ЦНАП ,вул. Центральна , 136, смт Веселе, Запорізька область ,72202
  • За електронною адресою: vesele_cnap@ukr.net
  • За телефоном: 06136-21651

Перелік необхідних документів для надання  адміністративних послуг РСЦ МВС

Довідка про несудимість онлайн

2. Послуги ЦНАП послуги з оформлення  паспорта громадянина України:

З   вересня 2019 року   ЦНАП  Веселівської ОТГ  надає наступні послуги з оформлення

паспорта громадянина України:

-  Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм замість втраченого або викраденого

-  Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм у зв'язку з обміном

-  Оформлення і видача паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм  вперше після досягнення 14 - річного віку

-  Оформлення і видача паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм  у зв'язку з втратою/викраденням паспорта громадянина  України зразка 1994 року ( у формі книжечки)

-  Оформлення і видача паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм  у разі обміну паспорта громадянина України ( уформі картки )

-  Оформлення і видача паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм  у зв'язку з втратою/викраденням паспорта громадянина  України з безконтактним електронним носієм

-  Оформлення і видача паспорта громадянина України  з безконтактним електронним носієм  у разі обміну паспорта громадянина  України зразка 1994 року ( у формі книжечки)

Перелік документів , необхідних

для оформлення паспорта

Закордонний паспорт

паспорт України

код платника податків

закордонний паспорт (за наявності)

вартість послуги:  682грн. за 20 р.д., 1034 грн. за 7 р.д.  (при наявності банківської картки сплата в ЦНАПі)

Закордонний паспорт дітям до 14 років

паспорт одного з  батьків

код платника податків дитини (при наявності)

свідоцтво про народження дітей  (за відсутності коду)

закордонний паспорт дитини  (за наявності)

фото 10*15 матове (для маленьких дітей)

0979611613 -  Руслан (фотограф)

ID-картка

паспорт

код платника податків

довідка про реєстрацію місця проживання (дод13)

свідоцтво про шлюб  (за наявності)

свідоцтво про народження дітей  (за наявності)

закордонний паспорт (за наявності)

вартість послуги:  345грн. за 20 р.д., 471 грн. за 10 р.д. та 34 грн державне мито (при втраті/викраденні) (при наявності банківської картки сплата в ЦНАПі)

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!