ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ОТГ

Середа: 08.00 – 20.00

П’ятниця : 08.00 – 16.00

Субота, неділя- вихідні дні

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт:

Тел. (06136) 2-16-51;

e-mail :vesele_cnap@ukr.net

Офіційний сайт: https://veselivska-gromada.gov.ua/

Сторінка ЦНАП на сайті громади:  https://veselivska-gromada.gov.ua/cnap-10-48-26-06-07-2017/

Адміністративні послуги

Звітність

Перелік відкритих реєєстрів

Гід з державних послуг

Перевірка стану оформлення паспорта для виїзду за кордон

Сервіс перевірки документів

Портал електронних послуг Пенсійного Фонду

(перегляд даних про стаж , заробіток, подання  заяв, запитів , скарг)

Регіональний сервісний центр МВС України в Запорізькій області  (отримання довідки про відсутність судимості, реєстрація,  перереєстрація  транспортних засобів, видача посвідчення водія на право керування  транспортними засобами)

Портал державних послуг

ПОРТАЛ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Часті питання

Роз'яснення та корисна інформація

Переглянути презентацію: Отримати паспорт та номер платника податків ID14

Як отримати паспорт та номер платника податків вперше

Якщо тобі виконалося 14 років, достатньо лише звернутися до підрозділу Державної міграційної служби, Центру надання адміністративних послуг Веселівської селищної ради та висловити бажання отримати ID-картку з номером платника податків протягом місяця від моменту 14-річного дня народження.

• - свідоцтво про народження;
  • - українські паспорти батьків (обов’язково один оригінал, інший паспорт може бути копія 1,2, 3 сторінка, та сторінка прописки);
  • - відомості про шлюб батьків (це може бути свідоцтво про шлюб, або свідоцтво про розлучення, чи ж свідоцтво про смерть  батьків, або якщо батьки позбавлені батьківських прав - рішення суду).

Оформити свій перший паспорт громадянина України  ви можете від 14 до 18 років - БЕЗКОШТОВНО!

НАГАДУЄМО

В 2021 році  заяву на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта  громадянина України у формі картки можна подати і в ЦНАП Веселівської селищної ради.

Адміністративний збір  за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон  в термін до 20 робочих днів – 694 грн., а за скороченими термінами – до 7 робочих днів – 1046 грн.

Адміністративний збір  за оформлення паспорта  громадянина України у формі картки в термін до 20 робочих днів – 363 грн., а за скороченими термінами – до 10 робочих днів –489 грн.

При наявності банківської картки сплатити за адміністративні послуги можливо  через постермінал в приміщенні ЦНАП.

Бажаючим  оформити паспорт  та отримати  консультацію звертатись за адресою вул. Центральна 136 смт Веселе,ЦНАП  та за телефоном 0613621651, 0987448828.

Відео про оформлення біометричного паспорта

Як одинокій мамі подати заяву для отримання послуги "єМалятко"?

Як одинокій мамі подати заяву для отримання послуги

Комплексну послугу "єМалятко" на порталі Дія можуть замовити мами, які не перебувають у шлюбі і самостійно виховують дитину.

Мінцифрою розоблено декілька порад, які допоможуть правильно заповнити заяву онлайн:

1. Зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі Дія  та перевірте особисті дані.

2. Позначте у заяві, що ви не перебуваєте у шлюбі і що батько не визнає дитину.

3. У свідоцтві про народження обов'язково мають бути записані дані про батька дитини, а тому їх потрібно внести до заяви.

В цьому випадку прізвище батька дитини зазначається за прізвищем матері (тобто таке саме, як і у вас), а власне ім'я та по батькові  - за вашою вказівкою (ви обираєте самостійно).

4. Внесіть номер медичного висновку про народження та заповніть дані про малюка. Дитина матимете ваше прізвище, ім’я ви визначаєте самостійно. Обов’язково вкажіть по батькові дитини - воно завжди утворюється від імені батька, яке ви вказали на попередньому кроці.

5. Оберіть, як отримаєте свідоцтво, додаткові послуги та підпишіть заяву своїм електронним підписом.

Щойно свідоцтво про народження дитини буде готове, ви отримаєте лист на електронну пошту.

Зверніть увагу - якщо ви розлучилися з чоловіком менше ніж 10 місяців тому, ви не зможете отримати послугу "єМалятко" як одинока мама. У такому випадку вам потрібно подати заяву особисто у відділі ДРАЦС

_____________________________________________________________________________________________________

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

З 13 травня 2021 року мобільний сервісний центр РСЦ МВС в Запорізькій області поновив надання наступних адміністративних послуг:

1.    Реєстрація,  перереєстрація транспортних засобів та зняття їх з обліку;

2.    Заміна посвідчення водія;

3.    Прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей;

Громадян, які хочуть отримати вищеназвані послуги, просимо надати  заявки до ЦНАП Веселівської ОТГ:

• За адресою :ЦНАП ,вул. Центральна , 136, смт Веселе, Запорізька область ,72202
  • За електронною адресою: vesele_cnap@ukr.net
  • За телефоном: 06136-21651