Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Центр надання адміністративних послуг

Для покращення умов отримання адміністративних послуг при Веселівській селищній територіальній громаді (далі ОТГ)  24 лютого 2016 року  рішенням № 3 було затверджено положення про Центр надання адміністративних послуг Веселівської селищної ради.  Рішенням Виконавчого комітету Веселівської селищної ради  від 22 квітня 2016 року № 7 було затверджено перелік надання адміністративних послуг, які надаються Центром надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Веселівської селищної радою, а саме :   

 - здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні;

-  видача довідок про склад сім’ї для оформлення субсидії, ГСП та довідки для отримання допомоги при народженні дитини та інші довідки за вимогою.                                                                                                                                  

- державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи, яка має намір стати підприємцем.                                                                                                         

- видача витягу з Єдиного держаного реєстру (ЄДР) юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та легалізації об’єднань громадян.                                    

- державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи.                

- включення до ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомостей про створення відокремленого підрозділу юридичної особи або про його закриття.                                                                                                      

- державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, злиття, приєднання, поділу або перетворення, державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем за її рішенням.          

– державна реєстрація права власності на нерухоме майно, інших речових прав на нерухоме майно (крім державної реєстрації іпотеки нерухомого майна).                                                                                                                    

- видача інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Відтепер, мешканці  ОТГ та жителі  району звернувшись до Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Веселівської селищної ради де працюють спеціалісти у своїх напрямках які нададуть консультації та оформлений результат адмін.  послуг що надаються згідно вищевказаного переліку.    Для отримання даних послуг необхідно звертатись за адресою: смт. Веселе, вул. Центральна (Леніна), 160, 1 – й поверх (Приміщення Районного відділу  освіти і науки України).

 

Документи

Контакти