ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ОТГ

Середа: 08.00 – 20.00

П’ятниця : 08.00 – 16.00

Субота, неділя- вихідні дні

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт:

Тел. (06136) 2-16-51;

e-mail :vesele_cnap@ukr.net

Офіційний сайт: https://veselivska-gromada.gov.ua/

Сторінка ЦНАП на сайті громади:  https://veselivska-gromada.gov.ua/cnap-10-48-26-06-07-2017/

Адміністративі послуги               Документи                           Контакти

Публічні реєстри України            Єдиний державний портал        Кабінет електронних сервісів

адміністративних послуг

Портал електронних послуг Пенсійного Фонду     (перегляд даних про стаж , заробіток, подання  заяв, запитів , скарг)

Сервіс попереднього запису з питань реєстрації актів цивільного стану  запис на прийом  до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати  питання в онлайн режимі, подати заяви на  реєстрацію актів цивільного  стану).

Призначення допомоги при народженні дитини  (подання документів для призначення   допомоги при  народженні дитини)

Призначення житлової субсидії   ( подання документів на призначення субсидії в  електронному вигляді на  попередній розгляд (  потрібно підтвердження в паперовому вигляді))

РЕЄСТР ДОЗВОЛІВ ДЛЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ОСІБ В РАЙОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО (отримання       дозволу для переміщення осіб через лінію  зіткнення у межах Донецької та Луганської  областей)

Регіональний сервісний центр МВС України в Запорізькій області  (отримання довідки про відсутність судимості, реєстрація,  перереєстрація  транспортних засобів, видача посвідчення водія на право керування  транспортними засобами)

Часті питання                         Роз'яснення та корисна інформація

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!