Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Першокласники КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2» попрощадись з Букварем

23 травня у 1 класі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» відбулося свято «Прощання з Букварем». Театралізована вистава, яскраве вбрання, музичний супровід створили веселий святковий настрій.

На свято були запрошені родини першокласників та педагоги школи. Присутність найдорожчих людей допомогла малечі впоратися зі складними завданнями «Королеви Граматики». Першокласники виразно та емоційно декламували вірші, співали веселі пісні, залюбки брали участь у цікавих іграх. Захоплюючою була театралізована вистава, підготована учасниками студії 7 та 1 класів під керівництвом Черняєвої Л.А.

Свято завершилося сюрпризом для дітлахів. Класний керівник Сєчіна О.В. вручила свідоцтва та сувенірні медальки «Я вивчив Буквар», привітала дітей, батьків, гостей зі святом.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом зі своєю першою учителькою, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Батьки учнів 1 класу щиро вдячні Оксані Володимирівні за те, що вона їх навчила, за доброту і щедрість серця. Бажаємо Вам, Оксано, Володимирівно, успіхів у нелегкій роботі на педагогічній ниві.

 

Батьки 1 класу КЗ «Веселівська

ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

 « повернутися до списку новин