Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Успішно завершена акція «Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!»

Протягом минулого тижня у комунальній установі «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради проходила акція «Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!».

У ході акції було охоплено 61 особу похилого віку зі статусом «Учасник війни» та «Дитина війни», які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома.

 

Підопічні відділення були приємно здивованні приділеною їм увагою, вражені щирими вітаннями та щедрими подарунками. У кожній оселі лунали слова вдячності селищному голові Кіяшку Петру Миколайовичу і народному депутату України Валентирову Сергію Васильовичу за подарункидо Дня перемоги.

Також працівники Центру соціальних послуг почули в свою адресу багато приємних та теплих слів за підтримку, піклування і якісне обслуговування громадян, які потребують соціальної допомоги.

Напередодні свята ще раз висловлюємо слова вдячності нашим батькам, дідам, прадідам! Немає сім’ї, котрої б не торкнулася війна. Наш борг – пам’ятати їх славетний подвиг! Ми не маємо права забути!

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Низький уклін і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни. Слава і дяка трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги та відроджували країну після  воєнні роки.

Висловлюємо свою безмежну вдячність героям цього світлого дня!

Бажаємо Вам, дорогі наші, великого щастя, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

КУ «Центр соціальних послуг»

 

 « повернутися до списку новин