Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відвідування підприємств як форма налагодження тісної співпраці з роботодавцями

Важливою умовою підтримки стабільної ситуації на ринку праці Веселівського району є тісна взаємодія та чітка організація роботи Веселівського районного  центру зайнятості з роботодавцями.
 

 

 

 

Веселівський районний центр зайнятості удосконалює відпрацьовані та впроваджує нові форми співпраці з роботодавцями. Відвідування підприємств є одним з дієвих методів налагодження партнерських стосунків та тісної співпраці між роботодавцями та центром зайнятості. 
 

19 лютого 2017 року директор районного центру зайнятості Альбіна Жукова відвідала ТОВ «Зелений Гай». Під час відвідування директор ТОВ «Зелений Гай»  Олександр Стасовський ознайомив з діяльністю свого підприємства, обсягами та видами продукції, переліком професій та спеціальностей, які використовуються у виробничій діяльності.

 

З центром зайнятості ТОВ «Зелений Гай» пов’язують давні партнерські стосунки, мета яких не лише укомплектування вільних робочих місць, а й набуття практичних навиків майбутніми працівниками шляхом організації стажування безпосередньо на робочих місцях, проведення тимчасових робіт з залученням незайнятих громадян, працевлаштування безробітних на робочі місця. Підводячи підсумки зустрічі керівники домовилися про подальшу співпрацю у напрямку поліпшення ситуації на ринку праці району.

Триває плідне співробітництво Веселівського районного центру зайнятості та Веселівської установи виконання покарань (№ 8). З метою проведення профорієнтаційної роботи з засудженими 23 лютого спеціаліст з профорієнтації Наталія Бердник проінформувала про послуги служби зайнятості та ситуацію на ринку праці . З засудженими обговорили поняття «ринок праці», технології успішних дій на ньому та як знайти своє покликання. Інформуючи присутніх про реалії ринку праці району, Наталія Бердник  наголосила на важливості оволодіння молоддю робітничими професіями. Адже тим, хто нині володіє тим чи іншим ремеслом, значно легше працевлаштуватися.

Веселівський районний центр зайнятості

 « повернутися до списку новин