ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКИ ВЖЕ НА ІНФОРМАЦІЙНИХ СТОРІНКАХ

Дата: 28.04.2017 22:46

Фото без опису28 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування.

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, що створена на веб-сайті Українського центру. Доступ до інформаційної сторінки – за номером і пін-кодом сертифіката, указаним у ньому. Радимо не зволікати із роздруком запрошення-перепустки, що є одним з обов’язкових документів для допуску до пункту тестування.

Також адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщені в  мобільному додатку «Моє ЗНО».

До уваги керівників навчальних закладів. Інформацію про пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, де випускники очолюваної Вами освітньої установи складатимуть тести, розміщено на сторінці навчального закладу в розділі «Пункти проведення ЗНО». Доступ до сторінки – за логіном і паролем, отриманими раніше від регіонального центру оцінювання якості освіти.

Джерело: УЦОЯО