Методичне засідання вихователів дошкільних закладів громади пройшло за темою «Патріотизм плекається в родині»

21 квітня 2017 року на базі КДНЗ № 1 «Оленка» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів Веселівської ОТГ.

У ході заходу вихователі обговорили основи національно-патріотичного виховання в дошкільному навчальному закладі. На прикладі міні-вистави, в якій взяли участь виховнці КДНЗ № 1 «Оленка» та їх батьки, вихователі розглянули форми роботи з батьками щодо залучення дітей до національно-патріотичного виховання вдома.

Керівник методичного об’єднання Людмила Григорівна Іванова під час проведення засідання застосувала різноманітні інтерактивні форми роботи: «Асоціативний ряд», «Читання по колу», «Сплетемо віночки с художнього слова».

Цікавий та творчий майстер-клас для вихователів по виготовленню виробів української символіки провела С.В.Гаргопа.

Патріотичні почуття дошкільників формуються в процесі спілкування з оточуючим середовищем людьми, виконання з ними спільної діяльності. Вони спрямовані на розкриття і формування спільно людських моральних якостей особистості любов, гідність, вірність, відданість батькам, залучення до джерел національної культури, збереження природи рідного краю.

Саме тому робота з патріотичного виховання охоплює цілий комплекс завдань, на вирішення яких направлена злагоджена робота вихователів дошкільних навчальних закладів нашої громади.

Координаційний центр

з науково-методичної роботи відділу освіти,

молоді та спорту Веселівської селищної ради