Представники Веселівської громади стали учасниками Південного Півмарафону в м. Каховка

Дата: 08.05.2017 22:42
Кількість переглядів: 585

7 травня в місті Каховка відбулося видовищне спортивне дійство – І Південний Півмарафон. Це велике бігове свято організував Спортивний клуб «К2».

Випробувати свої сили приїхало понад 70 спортсменів з різних регіонів України та Молдови. Наші спортсмени також взяли участь в грандіозному забігу та гідно подолали відстань в 21,097 км. Так, впевнено випередивши більш молодих спортсменів, Олександр Шевчук з результатом 01:27:39 став шостим в абсолютній першості та першим у своїй віковій групі і в котрий раз довів молоді, що наполеглива праця на тренуваннях – це чудовій результат на змаганнях.

З гарним результатом 01:40:49 фінішував і Олексій Кушнір, ставши 22-м в абсолютній першості та 10-м – серед 30 спортсменів вікової групи від 24-39 років.У цій же віковій групі з часом 01:41:38, зайнявши 24 місце в абсолютній першості та 1-те1 в віковій групі фінішував Олексій Дяченко. Щиро вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм нових стартів та перемог.