Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Селищний голова Петро Кіяшко взяв участь у спільному засіданні колегії ОДА та Ради регіонального розвитку

У середу, 15 лютого, в стінах Запорізької ОДА відбулося спільне засідання колегії облдержадміністрації та Ради регіонального розвитку під головуванням губернатора області Костянтина Бриля, в якому взяв участь і селищний голова Петро Кіяшко.

В ході обговорення скоординували заходи щодо легалізації заробітної плати на підприємствах області та окреслили ситуацію соціального і правового захисту дітей.

На засіданні розглянули також перші здобутки децентралізації. Наш регіон входить в десятку провідних за темпами впровадження адмінреформи. На Запоріжжі вже створено шість об’єднаних територіальних громад, ще 52 громади знаходяться на етапі розробки проектної документації.

Також підбили підсумки 2016-го року, зокрема, результати успішного проекту «Врожай 2016». Завдяки проведеній роботі, вдалося виявити близько 50-ти тисяч га земель, які використовувалися без належних документів. Після виведення з «тіні», сума додаткових надходжень плати за землю державної і комунальної власності до місцевих бюджетів склала 4 млн. грн., єдиного податку - понад 2 млн. грн.

Загалом, протягом тригодинного засідання учасники засідання розглянули першочергові питання щодо розвитку Запорізького регіону.

За матеріалами 

Департаменту інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

Джерела:

http://www.zoda.gov.ua

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008873445789&pnref=story« повернутися до списку новин