Дата: 16.06.2017 22:36

Фото без опису23 червня о 14.00 годині в актовому залі селищної ради відбудеться пленарне засідання 33 чергової сесії Веселівської селищної ради 7 скликання.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про виключення з плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік питання порядку денного чергового засідання 33 сесії 7 скликання.
  2. Про включення до плану роботи Веселівської селищної ради на 2017 рік питання порядку денного чергового засідання 33 сесії  7 скликання.
  3. Про хід виконання програми розвитку охорони здоров`я на території Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2019 роки.
  4. Про вдосконалення мережі лікувальних закладів та забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
  5. Про хід виконання Програми забезпечення порядку та громадської безпеки на 2016 – 2017 роки.
  6. Про хід виконання заходів із правової освіти населення селищної територіальної громади на 2016 – 2017 роки.
  7. Про здійснення заходів щодо попередження дитячої бездоглядності та безпритульності.
  8. Про організацію оздоровчого періоду в освітніх закладах Веселівської селищної територіальної громади.
  9. Про утворення соціально-культурних освітніх округів.
  10. Про звіт щодо здійснення заходів по веденню Державного реєстру виборців.
  11. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Арус».
  12. Про звіт щодо роботи комунального підприємства «Іріда».
  13. Про звіт щодо роботи КП «Башук»..
  14. Про звіт щодо роботи КП «Новоолександрівець - 2».
  15. Про звіт щодо роботи КП «ВРВКГ «Райводоканал»».
  16. Про звіт щодо роботи КП «Культурно-мистецький центр».
  17. Про звіт щодо роботи КУ «Центр соціальних послуг».
  18. Про звіт щодо роботи КУ «Веселівський ЦПМСД».
  19. Про звіт щодо роботи КУ «Центральний ринок».
  20. Заслуховування інформацій депутатів про роботу в раді (Ларченко С.М, депутат виборчого округу №18; Лапицький С.М. депутат виборчого округу №20).
  21. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  22. Про присвоєння номеру амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Чкалова.
  23. Про надання дозволу на складання   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність.
  24. Про  продовження терміну дії договору  оренди землі.
  25. Про внесення змін до договору оренди землі.
  26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність.
  27. Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 1 «Про бюджет Веселівської селищної ради на 2017 рік».
  28. Про затвердження штатного розпису.
  29. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитись тут.