Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Старости Малої Михайлівки та Озерного звітували перед односельцями

7 квітня у селах Мала Михайлівка, Авангард та Озерне пройшли загальні збори, на яких відбулось звітування старост Віталія Деркача та Олександра Сєчіна за роботу, проведену у 2016 році.

Захід відбувся за участю селищного голови Петра Кіяшка, керуючої справами Валентини Грибко та депутатів селищної ради, закріплених за даними територіями, Наталії Гереги та Олексадра Фурси.

Бурхливо та активно проходив звіт старости сіл Мала Михайлівка та Авангард Віталія Деркача. Односельці дали як позитивну так і негативну оцінку його діяльності. Переважно зауваження переходили в настанови для подальшої конструктивної співпраці старости з мешканцями сіл.

Перед громадою виступив селищний голова, який розповів про спільні здобутки та напрацювання, поділився планами на наступні роки. Особливо Петро Миколайович наголосив на великій ролі мешканців громади в її розвитку, про підтримку малого підприємництва на селі, що в подальшому дасть розвиток території.

Староста села Озерне Олександр Сєчин також звітував про проведену за рік роботу, поділився планами та проблеми, які існують на селі. Основною проблемою на сьогодні є забезпечення водопостачання, яке село на 70% отримує від установи Веселівської ВКК-8, та відсутність земельної ділянки під пасовище.

У свою чергу, селищний голова пообіцяв мешканцям цих сіл всебічну підтримку та допомогу у всіх їх починаннях, виконання заходів, запланованих в Програмі соціально-економічного розвитку території на 2017рік, а це – освітлення сіл, ремонт доріг тощо.

Принцип об’єднаної територіальної громади – об’єднатися, щоб розвиватися, а не виживати.

Валентина Грибко,

керуюча справами « повернутися до списку новин