У ДНЗ «Веселівський ПАЛ» розпочато капітальний ремонт

Нещодавно завдяки голові ФГ «Руслан» Анатолію Васьковському завершено ремонтні роботи в одному із блоків гуртожитку. Кімнати повністю готові для проживання учнів ліцею. На черзі ремонт іще в одній кімнаті.

Селищна рада розраховує на підтримку інших фермерських господарств, сільськогосподарських та приватних підприємств усього району. Адже аграрний ліцей готує фахівців для роботи саме у сільському господарстві. Тому підтримка цього навчального закладу є стратегічним напрямком у відродженні сільської місцевості нашого району.

Є великі сподівання протягом цього року створити затишок не тільки у житлових приміщеннях гуртожитку, а й налагодити роботу їдальні, спортивного залу та забезпечити тепло в усьому навчальному закладі.