Запорізька область, Мелітопольський район

На колегії освітяни підвели підсумки роботи за рік та розпочали підготовку до майбутніх заходів

Дата: 23.06.2017 22:24
Кількість переглядів: 356

23 червня відбулась колегія відділу освіти, молоді та спорту селищної ради. Захід відбувся за участю селищного голови Петра Кіяшка, секретаря ради Раїси Стогній та заступника селищного голови з гуманітарних питань і соціальної політики Ілони Бабаніної.

Освітяни розглянули стан підготовки до школи дітей 5-ти річного віку (КДНЗ № 1 «Оленка», № 2 «Світлячок», № 3 «Казка»), стан організації та підсумки роботи з обдарованою молоддю за 2016/2017 навчальний рік та питання ефективності використання комп’ютерної техніки закладами освіти Веселівської селищної ради.

Селищний голова звернув увагу керівників закладів освіти на результативність навчально-виховного процесу у школах та дитячих садках та підсумки зовнішнього незалежного оцінювання.

Секретар ради Раїса Стогній проінформувала присутніх про деталі організації поїздки обдарованих учнів громади у Польщу в рамках міжнародної співпраці.

Заступник селищного голови Ілона Бабаніна зупинилась на питанні оздоровлення дітей у 2017 році та святкуванні ювілейної дати заснування Веселого та річниці створення громади. Кожному навчальному закладу було запропоновано розробити власну емблему для урочистого параду.