Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

На колегії освітяни підвели підсумки роботи за рік та розпочали підготовку до майбутніх заходів

23 червня відбулась колегія відділу освіти, молоді та спорту селищної ради. Захід відбувся за участю селищного голови Петра Кіяшка, секретаря ради Раїси Стогній та заступника селищного голови з гуманітарних питань і соціальної політики Ілони Бабаніної.

Освітяни розглянули стан підготовки до школи дітей 5-ти річного віку (КДНЗ № 1 «Оленка», № 2 «Світлячок», № 3 «Казка»), стан організації та підсумки роботи з обдарованою молоддю за 2016/2017 навчальний рік та питання ефективності використання комп’ютерної техніки закладами освіти Веселівської селищної ради.

Селищний голова звернув увагу керівників закладів освіти на результативність навчально-виховного процесу у школах та дитячих садках та підсумки зовнішнього незалежного оцінювання.

Секретар ради Раїса Стогній проінформувала присутніх про деталі організації поїздки обдарованих учнів громади у Польщу в рамках міжнародної співпраці.

Заступник селищного голови Ілона Бабаніна зупинилась на питанні оздоровлення дітей у 2017 році та святкуванні ювілейної дати заснування Веселого та річниці створення громади. Кожному навчальному закладу було запропоновано розробити власну емблему для урочистого параду.« повернутися до списку новин