Запорізькі громади отримають кошти на розвиток спортивної інфраструктури

Експертна комісія розглядала інвестиційні проекти. На засіданні комісії з оцінки та відбору інвестиційних проектів, що фінансуються частково за рахунок державного фонду регіонального розвитку, розглядали проекти, які будуть реалізовані в цьому 2017 році і планували інвестиції на 2018 й.

На конкурсний відбір в цілому подано 116 проектів з обсягом фінансування з ДФРР – 426, 6 мільйонів гривень. На онлайн-платформі Мінрегіону України зареєстровано 112 проектів на суму 415 мільйонів. З цих 112 тільки 87 (на суму 240 з половиною мільйонів) відповідають всім критеріям та умовам відбору.

Оскільки Мінрегіон ще не показав індикативний обсяг коштів ДФРР на 2018 рік, комісія прийняла рішення відібрати для реалізації в наступному році всі 112 проектів. Голосували одноголосно. Що стосується реалізації проектів в цьому році, то було прийнято рішення розглянути і підтримати 6 проектів в сфері спортивної інфраструктури на суму 18,28 млн. грн.

А саме, за рахунок фонду розвитку:

• виділити Мелітопольській громаді майже 11 мільйонів на реконструкцію західної трибуни стадіону «Спартак»;
  • Пологівській громаді – трохи менше 3 мільйонів на реконструкцію футбольного поля місцевого стадіону;
  • Веселівській ОТГ – 1 мільйон 150 тисяч гривень на облашування двох спортивних майданчиків із синтетичним покриттям;
  • громаді Бердянська повинні закупити машину по догляду за штучною травою для стадіону «Енергія» (кошти ДФРР – півтора мільйона гривень);
  • Чернігівській ОТГ дадуть можливість побудувати спортивний майданчик зі штучною травою за рахунок ДФРР – 1,00 млн. гривень.

Джерело: ТРК "АЛЕКС"