Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Дорогі жителі Веселівської громади!

Вітаю вас із Днем Конституції України!

Вперше ми відчули, якою дорогою ціною усім нам сьогодні доводиться відстоювати основні конституційні засади нашої державності – незалежність, суверенітет, унітарність, цілісність і недоторканість території, демократію, свободу. Герої Небесної Сотні ціною свого життя вибороли право народу на владу, зупинили тих, хто всупереч Конституції намагався його узурпувати. Наші вояки сьогодні гинуть у боях за незалежність, єдність та цілісність України.

Переконаний, що ці жертви не будуть марними. Ми переможемо, бо нарешті пробудилися, серцем відчули, що найдорожче – це Україна, свобода та мир! Не маю сумніву, що кожен з нас став більш відповідальним, не лише за себе, за свою родину, а й місто, державу. І це є запорукою становлення в Україні справжнього народовладдя, сильних місцевих громад, що знайде своє відображення у конституційному процесі.

Вірю, що саме такою – міцною, згуртованою, успішною буде наша Веселівська громада, бо ми звикли керуватися спільними зусиллями для досягнення мети. Зичу усім нам мужності, терпіння, наснаги , впевненості та віри, що гуртом ми здолаємо усі перешкоди, здобудемо мир, збережемо Україну! Слава Україні! Вічна пам’ять Героям!

З повагою

голова Веселівської селищної

територіальної громади

Петро КІЯШКО
 « повернутися до списку новин