Дорогі жителі Веселівської громади!

Дата: 27.06.2017 22:06

Фото без описуВітаю вас із Днем Конституції України!

Вперше ми відчули, якою дорогою ціною усім нам сьогодні доводиться відстоювати основні конституційні засади нашої державності – незалежність, суверенітет, унітарність, цілісність і недоторканість території, демократію, свободу. Герої Небесної Сотні ціною свого життя вибороли право народу на владу, зупинили тих, хто всупереч Конституції намагався його узурпувати. Наші вояки сьогодні гинуть у боях за незалежність, єдність та цілісність України.

Переконаний, що ці жертви не будуть марними. Ми переможемо, бо нарешті пробудилися, серцем відчули, що найдорожче – це Україна, свобода та мир! Не маю сумніву, що кожен з нас став більш відповідальним, не лише за себе, за свою родину, а й місто, державу. І це є запорукою становлення в Україні справжнього народовладдя, сильних місцевих громад, що знайде своє відображення у конституційному процесі.

Вірю, що саме такою – міцною, згуртованою, успішною буде наша Веселівська громада, бо ми звикли керуватися спільними зусиллями для досягнення мети. Зичу усім нам мужності, терпіння, наснаги , впевненості та віри, що гуртом ми здолаємо усі перешкоди, здобудемо мир, збережемо Україну! Слава Україні! Вічна пам’ять Героям!

голова Веселівської селищної

територіальної громади