Европейська якість життя – запорізьким громадам

9 березня Запорізьке регіональне відділення АМУ за підтримки Запорізького Медіа Центру зібрало голів найуспішніших громад Запорізької області на конференцію «Трансформація-2017. Що реформа децентралізації дасть людям».

Цей формат зустрічі був реалізований вперше і викликав неабиякий інтерес у присутніх. Тому такі конференції ЗРВ АМУ буде проводити регулярно. Досвід ОТГ, які вже пройшли певний шлях до спроможності та мають «рецепти» успіхів й застереження від помилок, є дуже цікавим для тільки-но створених громад, «першокласників» у децентралізаційних процесах.

Всі учасники конференції наголосили, що реформа децентралізації - це один з найуспішних реформаторських кроків держави і майбутнє країни – саме за об’єднаними громадами. Всі контраргументи розбиваються вщент перед успіхами тих, хто вже створив на своїй території громади.

Участь у зазначеному заході взяв і наш селищний голова Петро Кіяшко, який поділився з присутніми власним «рецептом».

Пропонуємо переглянути виступ Петра Миколайовича на цій конференції.

Ознайомитись із матеріалами статті про проведений захід можна за даним посиланням.

За матеріалами інтернет-видання "Запорізька правда"