Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

14 квітня в методичному центрі КУ «Культурно-мистецький центр» відбулася нарада керівників сільських установ культури

Про проведену роботу за першу половину квітня звітували завідувачі Широківським СБК Тетяна Мінакова та Новоолександрівським СК Ольга Федосенко.

Завідувач методичного центру Неля Дук проаналізувала анкети про роботу закладів культури сіл Мала Михайлівка, Новоолександрівка, Широке та їх працівників за 2016 рік. Мешканці сіл Новоолександрівка та Широке визнали роботу працівників культури задовільною.

 

У Малій Михайлівці керівнику закладу культури Галині Скачок запропоновано відзвітувати про проведену роботу перед мешканцями села.

Крім того, учасники семінару обговорили питання підготовки та проведення заходів з нагоди вшанування пам’яті Героїв України, Героя України Василя Сергієнка, проведення акції «Великодній кошик», підготовка та проведення урочистих заходів до Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом Другій світовій війні.

 

 

 

Методист з вокального жанру Іван Ємець провів детальний аналіз підготовки вокалістів сільських установ культури до вокального дитячого конкурсу «Сузір’я», що пройде на головній сцені селища 6 травня.

Керівники установ культури, аматорські колективи та окремі виконавці розпочали підготовку до святкування 2-ї річниці Веселівської ОТГ та 205-ї річниці заснування селища.« повернутися до списку новин