Районна організація ветеранів відзначила 30-річний ювілей

Сьогодні, 17 березня, відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 30- річного ювілею створення Веселівської районної організації ветеранів.

Захід пройшов у великому залі засідань районної ради. Серед запрошених були голова територіальної громади Петро Кіяшко, керівники району, ветерани та запрошені.

Із вступним словом перед присутніми виступив голова районної організації ветеранів Василь Орел. У своєму виступі розповів про історію створення ветеранської організації, її щоденну роботу та здобутки. Також привітав присутніх ветеранів з ювілеєм організації.

Сердечні привітання з нагоди ювілею висловив і селищний голова. У ході урочистостей Петро Миколайович вручив ветеранам Почесні грамоти та цінні подарунки.

Ювіляри мали змогу насолодитися прекрасними виступами вокального ансамблю «Горлиця» селищного будинку культури.