До Веселівської ОТГ завітали науковці КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР

Дата: 25.11.2016 17:56

На базі КЗ «Веселівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2» відбувся семінар-практикум для адміністраторів шкіл громади «Розвиток освітньої галузі громади в умовах децентралізації».

У роботі семінару взяли участь Валентина Ястребова (кандидат педагогічних наук, професор, заслужений  працівник освіти України), Тетяна Бабко (доцент кафедри менеджменту освіти та психології КЗ «ЗОІППО» ЗОР, кандидат педагогічних наук), Раїса Стогній (секретар селищної ради), Оксана Дундук (начальник відділу освіти, молоді та спорту), методисти відділу освіти, молоді та спорту, керівники закладів освіти громади, їх заступники, керівники методичних об’єднань.

Метою заходу, що складався із теоретичної та практичної частин, було збагачення освітньої практики сучасними формами інноваційної управлінської діяльності, презентація нових педагогічних технологій, інноваційних проектів, розширення співробітництва науковців, фахівців органів державної влади та управління, батьківської громадськості, соціальних партнерів до розвитку національної системи освіти.

Семінар проходив у форматі роботи двох секцій:

І – керівники ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ обговорювали питання «Управлінська інноватика»;

ІІ – заступники директорів з НВР, керівники МО розглянули «Сучасні методи профорієнтаційної роботи».

Як відзначили учасники заходу, семінар виявився цікавим, змістовним та корисним.