Звернення з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаю всіх зі Всесвітнім днем соціальної справедливості.

Вперше Всесвітній день соціальної справедливості був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції від 26 листопада 2007 року. Став відзначатися міжнародним співтовариством щорічно з 2009 року.

Прагнення передати динаміку здорового процесу формування принципів побудови успішного суспільства і благополуччя його громадян лягло в основу Указу Президента України № 1021, що вийшов 4-го листопада 2011-го року. Цим Указом в Україні встановлено нове загальнодержавне свято - День соціальної справедливості, який відзначається щороку 20-го лютого.

Проведення Дня соціальної справедливості сприятиме подальшому нарощуванню зусиль громадськості стосовно викорінювання убогості, забезпеченню повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і жінок, соціального добробуту і соціальної справедливості для всіх.

Тож в цей день бажаю всім нам бути максимально толерантними, виваженими в своїх діях, базуватися на принципах гендерної рівності та протистояти ксенофобським проявам.

З повагою,

Ілона Бабаніна,

заступник селищного голови з гуманітарних

питань та соціальної політики