Компанія «Віконда» провела для жителів та гостей селища святкову промоакцію

Дата: 05.06.2017 21:48

Фото без опису3 червня на площі перед будинком культури пройшла святкова промоакція компанії «Віконда». Усі гості та жителі нашого селища, що завітали на площу, могли взяти участь в різноманітних конкурсах та іграх, які провела директор селищного БК Наталія Дьяченко.

А керівник компанії Антон Латковський і його співробітники роздавали безліч повітряних кульок і подарунків, серед яких - і подарункові сертифікати на товари фірми.

Усіх присутніх порадував своїм співом Ерік Єгізарян, учасник вокальної студії «Надiя» (керівник Наталія Бартків). Вихованці студії «СТАТУС» (керівник Юлія Долгополова), продемонстрували свої танцювальні номери.

Під кінець святкування співробітники компанії «Віконда» разом з дитячим колективом «СТАТУС» подарували всім присутнім святковий флешмоб.