На методичному об’єднанні заступників директорів з виховної роботи обговорено питання превентивної освіти в ЗНЗ

Дата: 28.02.2017 21:46

Фото без описуУ вівторок, 28 лютого, педагог-організатор КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Оксана Іванівна Волошина в рамках засідання методичного об'єднання Координаційного центру науково- методичного забезпечення заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів презентувала власний досвід роботи. Педагоги ознойомилися з напрямками роботи та творчими досягненнями Оксани Іванівни.

Робота МО була спрямована на обговорення теми «Превентивне виховання: Шляхи оптимізації в сучасній школі».

Фото без описуКерівник методоб’єднання Людмила Василівна Бедюх ознайомила заступників директорів та педагогів- організаторів навчальних закладів Веселівської ОТГ з блогом «В гармонії з соціумом і з собою», який було створено вчителями КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» з питань превентивного виховання учнів.