Широківці дякують своїм кухарям за смачні страви

Живуть у нашому селі Широкому сестри Тетяна Безусова та Ірина Виходцева. Молоді, гарні, енергійні.

Чому, спитаєте ви? Бо без них не проходить жодне свято у нашому будинку культури.

Широківці не тільки добре працюють, а й люблять повеселитися на свята. І стало вже доброю традицією, що в кінці кожного свята дівчата пригощають всіх смачними стравами, які вони готують дома всю ніч, бо народу в нас багатенько.

Це – і польова кухня на День Перемоги, і гарбузова каша з пловом на день села, чебуреки, пироги, компот і гаряча лапша, чай на Водохреща (щоб купальщики зігрілися).

Ось і нещодавно, під час гуляння на Масляну, коли вже наспівалися і натанцювалися, сестри знову потішили гостей. Цього разу були дуже смачні млинці, вареники, ряжанка.

Тепер їм почали допомагати кума Ковпак Тетяна з чоловіком Анатолієм та донькою Оксаною.

Ось така у нас чудова сім`я! Всі їм дуже дякували, бо все було дуже смачне – про це говорили і корніївці, які приїхали до нас на свято у ролі циган.

Так що можна запрошувати в гості шанованого пана Ектора, дівчата покажуть йому справжній майстер-клас!

А ми вітаємо всіх з наступаючим святом 8 Березня і бажаємо усім жінкам міцного здоров`я, радості і щастя!

Від імені жителів села Широкого

Є. Вербицька, Л. Шляхова,