День землевпорядника

Сьогодні професійне свято - день землевпорядника. В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства

Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.

Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Ці фахівці несуть важливу місію. Адже від них залежить, наскільки ефективно і раціонально ми використовуємо землю. Крім того, землевпорядникові потрібно добре знати закони, щоб вести планування і документацію.

Ось завдяки кому в Україні земля розподіляється законно і справедливо.

Зі святом !