Громадськість Веселого дізналася про можливості інтерактивної платформи «Відкрите місто»

Дата: 31.03.2017 21:37

31 березня в залі засідань селищної ради відбувся навчальний семінар «Функціональні можливості інтерактивної платформи «Відкрите місто» для представників веселівської громадськості.

Учасники семінару дізналися, як реєструватися на платформі, додавати проблему на сайт.

Організаторами заходу стала команда проекту: керівник Тамара Огородова, модератор Ія Ланіна, тренер-консультант Оксана Дроздовська, які розповіли про основні нюанси роботи з платформою.
Проект «Відкриті громади – забезпечення ефективної комунікації в розвитку громад Запорізької області» виконується Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє», здійснюється Фондом Східна Європа в рамках програми «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С.Мотта (США).

Тепер кожен мешканець нашої громади зможе оперативно, через платформу «Відкрите місто», повідомити про наявну проблему орган місцевого самоврядування для її вирішення.