Представник нашої громади став учасником унікального тренінгу з проектного менеджменту для ОТГ Запорізької області

Дата: 03.03.2017 21:34

З 28 лютого по 1 березня в Запорізькому ВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування» проходив тренінг на тему «Підготовка проектних заявок в рамках програм міжнародної технічної допомоги», в якому взяв участь начальник відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності Вадим Плакса.

Фото без опису

Фото без описуУ ході тренінгу були розглянуті питання з алгоритму побудови проектних заявок для залучення додаткових коштів з різноманітних міжнародних інституцій та програм міжнародної технічної допомоги.

Той досвід, яким поділилися викладачі-практики Тетяна Татарчук та Ігор Бабюк, є неоціненний. Протягом двох днів створювались проекти та визначались шляхи вирішення цих проблем. Тренери донесли, як розглядають та оцінюють проекти, створені громадами. В межах тренінгу представники громад мали змогу зрозуміти, яким чином презентувати проблеми, аби вони задовольняли умовам, які висуває донор.

Фото без описуУчасниками були зроблені відповідні висновки та визначений напрямок для подальшої роботи.

Фото без опису