У КДНЗ «Казка» відзначили весняне свято

Дата: 09.03.2017 21:33

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня.

Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у КДНЗ №3 «Казка». Вихованці нашого дошкільного закладу разом з педагогами підготували музичні привітання, вірші, танці для матусь, сестричок, бабусь та усіх присутніх жінок.

Жваво, весело та цікаво пройшов конкурс «Нумо Дівчата!», в якому змагалися мами вихованців, педагоги та діти. Кожна з учасниць продемонструвала свої вміння, таланти та красу.

Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували запрошені ветерани праці нашого садочку, які більшу частину життя присвятили вихованню та збереженню здоров’ю дитини. Батьки і педагоги подякували вихованців за привітання, щирі побажання.

Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Адміністрація КНДЗ "Казка"