Питання допомоги жителям Авдіївки стоїть на контролі

Дата: 01.02.2017 16:33

Фото без описуЗаступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ілона Бабаніна взяла участь в оперативній нараді керівників структурних підрозділів, організацій та установ району, яку провів голова РДА Іван Мігуля щодо ситуації, яка склалася у місті Авдіївка Донецької області.

Пріоритетним завданням для органів місцевого самоврядування та служб цивільного захисту є 100-відсоткова готовність надати допомогу постраждалим унаслідок військового конфлікту на сході України.

Першочергово це стосується об’єктів медицини, освіти та соціального захисту населення. Хоча більшість районів нашої області, що межують із Донецькою, готові прийняті біженців та поранених з Авдіївки, у разі евакуації населення вони можуть бути переміщені у тому числі і до нашого району.