Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Шановні жителі селища!

Зовсім нещодавно на околиці населеного пункту (між телевежою та кладовищем), де комунальні служби селищної ради тільки-но навели порядок, з’явився несанкціонований смітник. Причому він почав розростатися швидкими темпами.

Селищна рада знову докладе зусилля, щоб було чисто. Але усім нам варто пам’ятати народну істину: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

 

Невже мешканцям селища, які дозволили собі таке неподобство і вивезли автомобілем купу сміття на околицю, краще віддати гроші за паливо для автомобіля, ніж заключити договір з КП «Арус» про вивіз сміття? А потім витратити вільний час і кошти на щось більш приємне та корисне, ніж засмічення навколишнього середовища!

Наша громада, наше селище, наші дороги – це наш спільний дім. І тільки ми самі можемо зробити його чистим та охайним. І не обов’язково влаштовувати щорічні генеральні прибирання території, які забирають багато сил. Достатньо лише не кидати під ноги сміття!

Керівництво селища наголошує на тому, що за утворення несанкціонованих сміттєзвалищ та порушення правил благоустрою законом передбачено штраф у розмірі 1360 грн.

Також варто пам’ятати, що ми – дорослі – є прикладом для наших дітей. Тільки ми можемо не просто повчати, а власним прикладом показувати підростаючому поколінню, як тримати свою домівку в чистоті!« повернутися до списку новин