Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

14 квітня селищний голова Петро Кіяшко взяв участь у спільному засіданні постіних комісій районної ради

Петро Миколайович вийшов з пропозицією до районних депутатів про виділення в оренду приміщення лівого крила першого поверху адміністративної будівлі для організації роботи районного Центру надання адмінстративних послуг, який у майбутньому обслуговуватиме також населення новоутворених прилеглих громад.

 

Нагадуємо, що Веселівська ОТГ виграла грант у розмірі 1 млн. гривень на створення сучасного ЦНАПу. Після візиту на територію громади та огляду потенційних приміщень для створення даної установи менеджери проекту запевнили, що ліве крило першого поверху адміністративної будівлі – це найкращий варіант для організації роботи центру надання адміністративних послуг. У разі позитивного рішення куратори проекту пообіцяли збільшити суму до 1,5 млн. грн. Це дасть можливість забезпечити європейський рівень надання послуг населенню на всій Веселівщині.

Депутати з першого разу не прийняли дане питання до розгялду на сесію, а пообіцяли розглянути його на наступному пленарному засіданні, яке відбудеться вже наступного тижня. Адже необхідні документи потрібно подати до Києва вже до 1 травня.

 « повернутися до списку новин