Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Дев’ятикласники Веселівської гімназії позмагались за звання кращого знавця творчості Т.Шевченка

В історії кожного народу є імена, які він береже у своїй пам'яті із великою любов'ю та шаною передає із покоління в покоління.

В українського народу – це Тарас Григорович Шевченко. Не було і не немає в Україні поета, подібного йому. Не мала мати-Україна сина, який так ніжно й самовіддано любив би свій народ і страждав за нього. Для кожного українця ім'я Тараса Григоровича Шевченка – святе…

Березневий ранок зібрав учнів 9-А класу КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» у дружньому колі, щоб інтелектуальною грою «У вінок шани Кобзареві» вшанувати пам'ять Великого сина Вкраїни.

У заході взяли участь дві команди «Кобзарики» та «Шевченкові нащадки», які, об’єднавшись в одну родину, поринули в мандрівку стежками життя і творчості великого пророка України.

Змагання складалися з 7 турів: «Представлення», «Розминка», «Вибирай тему», «Дати – події», «Найкращий декламатор», «Ти мені, а я – тобі», «Заквітчай вінок Кобзареві».

Під час конкурсів учні обох команд показали глибокі знання з творчості Т.Шевченка, кмітливість, креативність та винахідливість. Дев’ятикласники з великим задоволенням поринули у гру. Але найбільше дітям сподобалось працювати над оздобленням портрета Кобзаря!

У класі панувала атмосфера доброзичливості, творчості. У результаті перемогла дружба. Діти отримали масу позитивних емоцій від гри, яка була водночас і розважальною, і навчальною.

 

Галина Філь,

учитель української мови й літератури« повернутися до списку новин