ДЯКУЄМО НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ

Дата: 19.12.2016 21:25

Фото без описуКУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради виносить подяку усім, хто долучився до акції «Подаруй дитині посмішку» і допоміг зібрати подарунки від Святого Миколая тим діткам, які найбільше цього потребують – вихованцям КЗ «Новомиколаївська школа-інтернат».

Фото без описуАле найбільше слів подяки хочеться сьогодні сказати депутатам Веселівської селищної ради: Лапицькому Станіславу Михайловичу, Івову Віктору Миколайовичу, Шалікову Олексію Олеговичу, Акімовій Аліні Сергіївні, Карпенковій Анастасії Валеріївні; приватним підприємцям: Абдулаєву Вагіфу Кірам агли, Чупровій Вікторії Леонідівні Польській Людмилі Василівні, Бобришевій Надії Пантеліймонівні, Марковій Ользі Анатоліївні та підприємцям малого ринку по вул. Першотравневій; скаутському патрулю «Веселівські тигрята» та його керівнику Варенко Галині Вікторівні; ТОВ «СВК Фрунзе» та його керівнику Волкову Сергію Гавриловичу, а також Гнатюк Альоні Сергіївні, Король Ользі Сергіївні, Дорошевій Анжеліці Вікторівні.

Нехай вдячність дітлахів окрилює Вас на нові звершення, на нові добрі вчинки. Добра, міцного здоров’я, затишних Новорічних та Різдвяних Вам свят!