Запорізька область, Мелітопольський район

Першокласники КЗ «Веселівська ЗОШ № 1» знайомляться зі звичаями свого народу

15 березня у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбулося свято «В рідній школі – рідна мова», яке підготувала в рамках атестації вчитель початкових класів І.М.Дейнега.

Учні 1-А класу побували на українських вечорницях, які супроводжувалися мультимедійною презентацією.

Гостей зустрічали хлібом-сіллю господар з господинею.

Діти показали свої вміння декламувати вірші про красу нашої мови, співати пісні, розповідати гуморески.

Цікавою для них була і казкова вікторина, адже любов до великої Батьківщини починається з любові до маленької батьківщини, до пам’яті про рідний поріг, стежини дитинства, до мудрості народної казки.

А які ж вечорниці без вареників та пампушок? Українське свято закінчилося частуванням, яке приготували роботящі руки матусь.

То ж наші діти мали можливість не лише ознайомитись, а й міцно засвоїти звичай свого народу.

КЗ "Веселівська ЗОШ І - ІІІ ст. № 1"