Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Команда КВК «Улыбнуло!» Широківської школи готується до участі у новій грі

Зіграна друга ліга КВК Веселівської територіальної громади. Змагатись у грі веселих та кмітливих дуже сподобалося учням Широківської школи.

Усі учасники (Бойко Уляна, Кузьменко Романа, Коноплянко Роксалана, Солодка Сніжана, Шокорова Дар’я, Гуснова Наталіна, Ворона Руслана, Лавриченко Діана, Андрійченко Даяна, Трошкін Максим, Єременко Сергій) впевнені, що у майбутньому їх чекає багато перемог, і вони готові вже сьогодні до нових тренувань.

Учні запропонували повернути до виховного плану роботи школи «Новорічний КВК». Команда вже готує нові гумористичні номери, які продемонструють на святі «Української вишиванки», що відбудеться наприкінці квітня. Бажають виступити і на святі «Останнього дзвоника». Тож уперед за перемогами!!!

11 квітня підтримати наших гравців, завітав директор ДП ДГ «Широке», депутат Веселівської районної ради, член виконкому селищної ради Сергій Володимирович Рудськой. Він привітав юних гравців з першим виходом на велику селищну сцену КВК, побажав у майбутньому здобути для школи багато перемог. Саме Сергій Володимирович придбав для команди Широківських гравців 12  футболок з логотипом назви команди та пообіцяв у майбутньому сприяти участі команди у грі КВК.

Анастасія Герасименко,

директор КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.» « повернутися до списку новин