Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулось перше засідання робочої групи з підготовки проекту Програми соціально-економічного розвитку Веселівської ОТГ на 2017-2020 роки

Сьогодні, 05 січня, робоча під головуванням заступника селищного голови з питань економічного розвитку та інвестицій Олексія Дяченка обговорила пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку територіальної громади у найближчі три роки.

 

 

 

 

 

Між членами робочої групи виникла жвава дискусія, яка дала певні позитивні результати. Учасники зустрічі намагалися виважено обгрунтувати кожну проблему, яку необхідно буде вирішити у майбутньому, тому чіткість і конкретність у формуванні документу стояли у першочерговому порядку.

 

 

 

 

Найактивнішими членами робочої групи під час засідання були депутати селищної ради Олександр Акімов та Тетяна Юр’єва, які ретельно поставились до кожної запропонованої пропозиції майбутньої Програми, що дасть можливість уникнути двоякого розуміння документу.

За підсумками засідання учасники групи до наступної зустрічі вирішили розробити заходи до пріоритетних напрямків роботи громади у 2017 – 2020 роках у плану соціально-економічного розвитку території.

 « повернутися до списку новин