Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Територіальні громади вчаться самостійно управляти своєю життєдіяльністю

Селищний голова Петро Кіяшко взяв участь у навчальному семінарі для представників об’єднаних територіальних громад, який відбувся 31 січня в приміщенні облдержадміністрації під керівництвом голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля. Крім голів територіальних громад, у заході взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

 

Перед учасниками семінару виступили губернатор області Костянтин Бриль, заступник голови – керівник апарату ОДА Зінаїда Бойко, регіональний консультант з правових питань Асоціації міст України Маргарита Трипольська.

У свою чергу, голови територіальних громад мали змогу розповісти про перші здобутки та проблемні питання новоутворених громад. Зі свого боку фахівці  надали вичерпні відповіді на всі питання. Голови територіальних громад висловили вдячність голові облдержадміністрації за підтримку та надану допомогу.

Також очільник регіону наголосив, що подібні семінари стануть доброю традицією, аби всі питання, що виникають у голів громад, були своєчасно обговорені та вирішені. Цикл семінарів для об’єднаних територіальних громад проводитиметься щомісяця протягом усього поточного року та будуть враховувати потреби уже створених,  новостворених громад, а також громад, які будуть утворені.

      

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами

Управління у справах преси

та інформації Запорізької ОДА« повернутися до списку новин