У широківські ставки запустили 35 тисяч мальків коропа

Дата: 11.04.2017 21:12

Фото без описуСело Широке неможливо уявити без такої окраси місцевості, як ставок. Вода – головна проблема нашого району. З річок та озер, які існували у нас раніше, практично нічого не залишилося. Від південно-східної частини сіл Широке, Білорецьке, Озерне протікала річка Великий Утлюк, ставки на території сел – це залишки цієї річки, і улюблене місце широківців. Саме там можна відпочити та порибалити.

Місцеві жителі пригадують, як багато років тому в ставку вирощували рибу. З часом ставок змілів, екологічний стан його погіршився. Восени 2016 року до справи взявся директор ДП ДГ «Широке», депутат Веселівської районної ради, член виконкому селищної ради Сергій Володимирович Рудськой. У ставок була залита чиста дніпровська вода, облаштовано узбіччя, вивезено сміття.

Фото без описуАле на цьому добрі справи не закінчились. Адже головною мрією всіх широківців є відновлення рибальства у селі. Справа потрібна і корисна. Частину коштів зібрали місцеві жителі, решту виділив Сергій Володимирович. І ось 3 квітня 35 тисяч мальків коропа двох видів (звичайного та дзеркального) випустили у ставки нашого села. 30 тисяч мальків запустили у центральний ставок, розташований у центрі населеного пункту, ще 5 тисяч – у ставок, що знаходиться за селом (місцеві жителі називають його Третівським).

Мальки були привезені з рибацького хутора, що знаходиться у Малій Каховці. Маємо плани на майбутнє. Найближчим часом за підтримки місцевих жителів планується завести малька судака. Можливо, це початок рибного промислу, і вже за кілька років ми зможемо розвинути на нашій території рибний туризм.

Анастасія Герасименко

Є в Широкому гарне містечко,

Наче в Божому гаю-краю,

тихі верби над  плесами шепчуть

і співають там пісню свою.

Де , Ви скажете, все це побачив?

Де природи картина така?

Я із гордістю всім Вам зазначу:

Це в селі моїм ріднім краса!!!

Це ж Широківський став простелився,

Наче дар нам навіки-віки!

Сині води хлюпочуть сміються,

Небо в них загляда залюбки!

Тут лебідки про щастя співають,

Сонце вторить їм пісню свою.

Цю красу величаву, грайливу

Бачу я уві сні й наяву!

Левада Каріна,

учениця 8 класу КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»