У Широкому Міжнародний день жінок відзначили святковим концертом та дискотекою

Дата: 10.03.2017 21:10

Фото без опису8 березня у Широкому відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. У заході взяли участь окремі вокалісти та аматорські колективи сільського будинку культури.

Крім того, жіночий гурт «Натхнення» (художній керівник Сергій Мінаков) цього дня святкував першу річницю творчої діяльності.

Селищна рада від щирого серця вітає гурт «Натхнення» з цією датою і бажає Вірі Герасименко, Євдокії Абакумовій, Галині Юрко, Любові Шляховій, Ользі Кохтюк, Валентині Полозок, Катерині Мірошниченко, Ніні Левчишиній та Марії Борсук подальшого творчого натхнення у їх творчій самодіяльності.

Увечері цього ж дня у будинку культури відбувся розважально-танцювальний захід, присвячений святу жінок. Відвідувачі закладу культури змогли весело та цікаво провести святковий вечір.