СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА СІМЕЙ ВІДДІЛОМ СОЦІАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ КУ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»

Основними клієнтами відділу соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» є сім’ї з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах, і які не в змозі подолати їх самостійно

в зв’язку з інвалідністю дітей або батьків, вимушеною міграцією, наркотичною або алкогольною залежністю, перебуванням в місцях позбавлення волі когось із членів родини, ВІЛ-інфекцією, насильством у сім’ї, сирітством, складними стосунками в сім’ї, безробіттям одного з членів сім’ї, родини, у яких існує ризик передачі дитини до закладів для дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Соціальна робота з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах забезпечується через раннє виявлення, облік та соціальний супровід таких сімей.

Відділ соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» надає 6 основних соціальних послуг своїм клієнтам. Однією із них соціально-економічна послуга, в рамках якої клієнти отримують натуральну допомогу.