Шановні працівники КУ «Центр соціальних послуг»!

Щиро вітаємо вас з 1-ю річницею створення

Соціальної служби на території Веселівської ОТГ!

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою та необхідною. Працюючи в цій нелегкій, але благородній сфері, ви забезпечуєте належний соціальний захист громадян, які найбільше потребують підтримки.

Приємно відзначити, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері нашої громади відбуваються відчутні зміни на краще. Вона стає ближчою до людини, все повніше задовольняє її потреби. Впевнені, що ви і надалі спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших краян.
Сердечно бажаємо успіхів і натхнення у вашій відповідальній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде Боже благословення, людська шана і подяка.

Бажаємо усім вам подальших успіхів у благородній роботі. Нехай накопичений вами досвід, багатий трудовий, інтелектуальний потенціал будуть максимально затребуваними та оціненими по заслугам. Нехай у кожному домі буде завжди тепло та затишно. Миру вам, благополуччя і добра!

З повагою,

селищний голова та колектив