Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Одним з найбільших і сумлінних платників податків Веселівської громади є ТОВ «СВК Фрунзе»

Це єдине підприємство на території району, яке займається садівництвом, овочівництвом, розведенням великої рогатої худоби, овець та свиней, та яке зберегло зрошувальну систему на полях.

Частина отриманої продукції безкоштовно направляється на забезпечення харчування дітей у закладах освіти нашого селища, частина – йде на реалізацію для населення району за цінами, ціни нижче ринкових.

Значну статтю витрат підприємства займають кошти на оновлення сільськогосподарської техніки, добрив для родючості землі, збереження та відновлення робочих місць. У порівнянні з іншими сільгосппідприємствами, ТОВ «СВК Фрунзе» – єдине господарство, де працює понад 250 осіб. Не оминає увагою керівництво і ветеранів праці свого підприємства.

У 2016 році до бюджету Веселівської ОТГ надійшло податків та зборів від товариства у сумі близько 2,5 млн. грн., в тому числі: єдиний податок з с/г товаровиробників у сумі – 1,1 млн. грн. Ці кошти направляються на благоустрій нашої громади: утримання доріг в належному стані, частково утримання шкіл, дитячих садків та ін.

Сьогодні частина пайщиків виявили бажання розірвати договори оренди з ТОВ «СВК Фрунзе». Селищна рада звертається до мешканців селища не поспішати з прийняттям рішення. Той, хто багато обіцяє не завжди виконує свої обіцянки.

Адже керівництво товариства переглянуло свої можливості у збільшенні плати за оренду земельної ділянки (паю).

Фінансовий відділ« повернутися до списку новин