Запорізька область, Мелітопольський район

У спортивному залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся турнір з баскетболу серед дівчат шкільного віку

У змаганнях, які відбулися 24 лютого, взяли участь юні спортсменки з Мелітопольського району – Фруктівської та Семенівської шкіл, КЗ «Менчикурівська ЗОШ» Веселівського району та команда нашої ДЮСШ.

У результаті змагань третє місце посіли дівчата з Менчикур, на другому місці гості з Семенівки, а чемпіонками впевнено стали дівчата нашої спортивної школи (Тетяна Бєлікова, Валерія Овраменко, Анна Рахліна, Анастасія Кривко, Марина Бригида, Валерія Олешко, Анастасія Лиходій, Олександра Долинська, Софія Рикун, Катерина Гашкова).

Кращою в своїй команді названа учениця Менчикурівської школи Юлія Грицковян, а в команді Веселівської ДЮСШ – Софія Рикун. Кращою баскетболісткою турніру визнана Бєлікова Тетяна з команди спортивної школи.

Вітаємо наших переможниць і бажаємо їм підкорення нових олімпійських верших.

Юрій Козюра