Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

На засіданні МО вчителів української словесності обговорено питання ефективного впровадження інноваційних технологій у НВП

2 березня на базі КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» відбулося засідання методичного об'єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення вчителів української мови та літератури ЗНЗ Веселівської ОТГ на тему: «Шляхи ефективного впровадження новітніх освітніх технологій на уроках української мови та літератури. Використання електронних засобів навчання як засіб формування комунікативної компетентності учнів».

Розпочалось методоб'єднання відкритим уроком з української мови вчителя КЗ «Маломихайлівська ЗОШ» Терещенко О.І., який, повністю розкривши педагогічну майстерність вчителя, отримав високу оцінку колег.

Під час теоретичної частини заходу досвідчені вчителі поділились досвідом  використання інноваційних технологій у своїй діяльності. Так, вчитель КЗ «Широківська ЗОШІ – ІІІ ст.» Полякова О.О. розкрила питання «Блог як засіб освітньої діяльності вчителя-словесника», Ларіонова Л.В. (різнопрофільна гімназія) поділилась секретами застосування соціального сервісу PADLET для створення сучасного конспекту уроку та презентувала власний конспект. Керівник методоб’єднання Філь Г.Б. виступила із темою «Шкільний твір інформаційної доби: як поєднати традиції та інновації. Створення учнями буктрейлерів».

Крім того, Галина Богданівна зупинилась на питанні підготовки учнів до участі до ЗНО у 2017 році та підвела підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, мовознавчих конкурсів імені П.Яцика та імені Т.Шевченка.« повернутися до списку новин