Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Голова Веселівської ОТГ взяв участь у засіданні Асоціації об'єднаних територіальних громад за участі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

5 квітня відбулася робоча зустріч селищного голови Петра Кіяшка у складі Правління Асоціації об’єднаних територіальних громад з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. 
 

Голову Уряду було поінформовано про мету створення, головні завдання та напрямки діяльності Асоціації як на національному, так і на регіональному та місцевому рівнях.
Відбулося конструктивне і продуктивне обговорення ключових питань реформування місцевого самоврядування: законодавче забезпечення, фінанси, земельні відносини, освіта.
Досягнуто домовленість щодо налагодження постійної взаємодії Асоціації з Урядом з питань практичного впровадження реформ.
"Зростання місцевих бюджетів і здатність місцевої влади вирішувати проблеми людей та надавати якісні послуги свідчить про успіх реформи з децентралізації та вдалість обраної моделі,"- наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.


Він також позитивно оцінив взаємодію лідерів об'єднаних територіальних громад щодо обміну власним досвідом вирішення проблем та упровадження сучасних практик.
Прем’єр-міністр зауважив, що реформа з децентралізації не зупиняється. Зміни до законодавства, що напрацьовуються, зокрема щодо дооб’єднання територіальних громад, є кроками вперед. У свою чергу Уряд цілковито відданий підтримці реформи з децентралізації.
"Як Прем’єр-міністр і вся наша команда ми будемо й далі підтримувати місцеве самоврядування, розвивати децентралізацію влади для того, щоб ви стали успішні. Наголошую – ми на вашій стороні. Ми будемо забирати будь-які перепони," – підкреслив Володимир Гройсман.« повернутися до списку новин