ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ІНФОРМУЄ
Дата: 10.02.2017 20:46
Кількість переглядів: 743
Сьогодні, 10 лютого, в приміщенні відділу земельних відносин Веселівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.
Члени комісії розглянули заяви громадян, які надійшли до селищної ради та ретельно вивчили долучені до заяв документи. Начальник відділу земельних відносин Володимир Карпенко ознайомив присутніх членів комісії з проектами рішень, які постійна комісія одноголосно рекомендувала винести на розгляд 27 позачергової сесії Веселівської селищної ради.
Відділ земельних відносин