Відбулись засідання постійних комісій

Дата: 13.02.2017 20:45

Сьогодні, 13лютого, постійні комісії з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою та з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту завершили підготовку до 27 позачергової сесії.

Під час засідання було розглянуто та рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні наступні проекти рішень:

• Про розробку містобудівної документації «Генеральні плани сіл Широке, Новоолександрівка, Озерне, Мала Михайлівка Веселівського району, Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населених пунктів та Планів зонування сіл сіл Широке, Новоолександрівка, Озерне, Мала Михайлівка Веселівського району, Запорізької області» (у складі генерального плану) архітектури та комунальної власності
  • Про затвердження Протоколу комісії з розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Веселівської селищної ради
  • Про продовження терміну дії контракту з керівником КП «Новоолександровець-2»
  • Про внесення змін до контракту з керівником  КП «Веселівський центральний ринок» Вишневецьким С.П.
  • Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води по КП «Омега»
  • Про затвердження Програми «Про премію селищного голови Веселівського селищної територіальної громади «Диво-дитина»
  • Про встановлення нормативів відрахувань частини прибутку комунальних підприємств