Соціальна сфера с. Новоолександрівка поступово відроджується

Дата: 06.01.2017 13:42

Фото без описуПісля об’єднання бюджет Веселівської територіальної громади збільшився майже вдвічі. Завдяки цьому, за словами голови громади Петра Кіяшка, вже вдалося здійснити та ще буде реалізовано чимало проектів, які дозволять зробити життя жителів громади комфортнішим.

Передусім об’єднання у громаду дало можливість самостійно розпоряджатися коштами, не випрошуючи їх у Києві чи обласній адміністрації.

Позитивно об’єднання вплинуло і на села, які увійшли до складу громади. Так у с. Новоолександрівка завдяки державному фінансуванню вдалося нарешті за останні 25 років почати ремонт сільського клубу та фельдшерсько-акушерського пункту.

Так, у клубі в минулому році за рахунок державної субвенції замінили вікна та двоє дверей, перекрили дах будівлі.

Заміна вікон та дверей також відбулася у місцевому ФАПі. Крім того, у сільському медичному закладі вперше з’явився водопровід та каналізація, проведено внутрішній ремонт кабінетів. Так, роботи ще достатньо, але перші кроки до покращення соціальної сфери вже зроблено.

Таким чином, за кошти державної субвенції поступово здійснюється покращення благоустрою як села, так і всієї громади.